OTP-MOL Bozsik-program - II. torna

2012. október 15. hétfő, 11:09

Fejlődtek a srácok!

A hétvégén nemcsak az U7 és az U9 tett ki magáért, hanem az U11 is!
Az eredményekben szoros meccseken jól játszottak fiaink, a szülők nagy örömére. Farkas Tamás edző a legjobbnak Paulusz Zsombort jelölte.

(A le nem adott mezeket, kérjük szerdán juttassák el a szülők az edzőknek! Köszönjük!)

Hajrá Üllő DSE! Hajrá U11!

Bővebben: OTP-MOL Bozsik-program - II. torna

Folyamat Torna - 2. forduló (U11)

2012. október 01. hétfő, 12:27

U11-es csapatunknak folytatódott a Folyamat Torna elnevezésű sorozat. Az első két meccset Gyömrő "A" és Gyömrő "B" csapatával játszottuk le, majd Tápiószentmárton következett. Az eredmények a következők voltak:

Gyömrő "B" - Üllői DSE 3-0
Gyömrő "A" - Üllői DSE 4-1 Góllövő: Szecsei Gergő büntetőből
Tápiószentmárton - Üllői DSE 8-0

Sajnos gyengébbek voltunk, mint vártuk. A harmadik meccs már "sok" volt a fiainknak.
Ami szomorú volt, hogy nem tudtunk a saját pályánkon megrendezni ezt a fordulót, ami pedig igen fontos lenne a srácok motiváltsága miatt is!
De azért várjuk a következő erőpróbákat!

Bővebben: Folyamat Torna - 2. forduló (U11)

U11 - hátralévő őszi programok

2012. szeptember 29. szombat, 18:58

U11 - őszi kupa- és bajnoki mérkőzések

Nagyon belehúznak az Üllői DSE U11- es korosztályának labdarúgói. Az őszi szezonban majd' minden hétvégét meccseléssel fognak eltölteni. Lássuk a menetrendet:

2012. Szeptember 30. (9 óra) - Gyömrő - Folyamat torna, 2. játéknap
2012. Október 13. (10 óra) - Vecsés - OTP-Mol Bozsik-program, II. torna
2012. Október 20., vagy 21. (időpont ?) - Jászberény - Folyamat torna, 3. játéknap
2012. Október 28. (10 óra) - Vecsés - OTP-Mol Bozsik-program, III. torna
2012. November 04. (10 óra) - Szentmártonkáta - Folyamat torna, 4. játéknap

A vecsési helyszín kivételével a gyülekező mindig Üllőn lesz az Árpád Fejedelem Általános Iskola előtt. Kérjük a T. Szülőket, hogy a megbeszélt gyülekezési időpontokat tartsák be!

Folyamat Torna U11 - 2. játéknap

2012. szeptember 26. szerda, 23:15

...és folytatódik az Üllői Diák-Sportegyesület U11-es csapatának OTP-MOL Bozsik-programon kívüli bajnoksága!

Farkas Tamás (és Magyar Tamás?) edzővel vágnak neki fiaink a meccseknek. Az idény elején járunk, így az elvárás, hogy az edzéseken gyakorolt dolgokból minél többet láthassunk! Kicsit többet már, mint Tápiószecsőn és Vecsésen!

Bővebben: Folyamat Torna U11 - 2. játéknap

Folyamat Torna - 1. forduló (U11)

2012. szeptember 10. hétfő, 09:23

U11-es csapatunknak elkezdődött a Folyamat Torna elnevezésű sorozat. Az első két meccset Sülysáp csapatával játszottuk. Az eredményekből (0-6, illetve 1-6) következhetne, hogy semmi jó nem történt a meccseken, de ez nem így volt! Edzőnk - Magyar Tomi - szerint nagyon sok biztató jel és jó megmozdulás volt a meccseken. A leginkább kiemelendő, hogy a második találkozón előforduló kb. 10 perces kihagyás kivételével jó érzéssel néztük a srácainkat. (Minden meccs 25 perces volt!) Lesznek itt még győztes meccsek fiúk!

Az U11-nek ez volt az első nagy(obb)pályás-nagy(obb)kapura lejátszott meccsük, így ez egy jó kis ismerkedős nap volt!

Bővebben: Folyamat Torna - 1. forduló (U11)